خودم پباده سازی کنم یا این که شخصی را استخدام کنم؟ 
تصمیم بر<a href="https://www.on5.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/">طراحی سایت در مشهد</a>
ن که آیا می بایست خودم وب سایت خویش را پباده سازی کنم یا این که از فرد یا این که شرکتی ماهر امداد بگیرم به پارامترهای دارای اهمیت و متعددی وابسته است . یکی مهم ترین پارامترهایی که می بایست در لحاظ گرفته شود مرحله توقعی است که شما و کارکنان کاری شما در ساخت و پباده سازی سایتی جالب و استفاده کننده پسند دارا هستند بطوریکه بتواند از دید سعی آنچه را که نیاز دارید برآورده کند . تصمیم بر راز این که خودتان پباده سازی را بر عهده بگیرید یا این که آن را به فرد یا این که شرکتی دیگر محول فرمائید , به تراز مهارت شما , ویژگیهای مورد نیازتان , انگیزه از پروژه پباده سازی تارنما تان و میزان زمان موردنیاز برای ساخت و پباده سازی وب سایت بر می گردد . 

بعضا از مهارتهای اضطراری در پباده سازی و ساخت وبسایت به قرار زیرند : 
درک کردن HTML : دانشی مختصر از HTML اضطراری است اما این نکته را هم در حیث بگیرید که قابل انعطاف افزارهای عالی در پباده سازی وبسایت , می‌توانند درین فرمان به شما امداد نمایند . 

توانی های هنری : داشتن ذوق در گزینش مطلوب رنگ ها و المانهای دیگر , برای یک طراح تارنما از ضروریات است تا بتواند سایتی دیدنی و گیرا پباده سازی کند . 

مهارت در استفاده از قابل انعطاف افزارهای گرافیکی : داشتن قدری علم در چگونگی ساخت تصاویر منزه و واضح و هم گرافیک وبسایت , از ضروریات است . همینطور اضطراری است تا تصاویر برای لود پر سرعت , به کمترین حجم خویش کمتر کرده شوند . 

مهارت در گزینش ساختار وب سایت : گزینش ساختاری برای وبسایت و پیاده سازی و پباده سازی آن , از حساس ترین مهارتهایی است که طراح وبسایت می بایست با آن شناخت داشته باشد . 

برنامه نویسی : پباده سازی تارنما , احتمال دارد نیاز به برنامه نویسی برای CGI , کدهای جاوا اسکریپت , و برنامه نویسی برای دیتابیس دارااست تا بر جذابیت صفحه های تارنما افزوده شود . 

مهارت های تجاری و بازاریابی : فرقی نمیکند که سایتی که می‌خواهید بسازید فردی است یا این که تجاری , ویژگیهایی تجاری وجود دارا‌هستند که یک طراح بایستی از بدو پباده سازی تارنما تا انتهای آن , آنها‌را در لحاظ بگیرد . 

مواردی که نمی توانید همگی اینکارها را انجام دهید 

در صورتی‌که زمان کافی یا این که مهارت موردنیاز را برای پباده سازی تارنما خویش را ندارید , می‌توانید از کمپانی یا این که فردی دارای اعتبار برای این مراد استفاده فرمائید بطوریکه همه یا این که جزو آن را برای شما انجام دهند . پباده سازی قادر است بوسیله یک فرد یا این که یک مجموعه صورت گیرد . طراحان فردی معمولا ارزانتر میباشند چراکه آن‌ها اکثرا آن ها در کشورهایی معاش می نمایند که مخارج حقوق و دستمزد , یک پنجم مخارج حقوق در دیگر جاهای جهان می‌باشد . در فیض پرداخت بعنوان نمونه 6000 تومان به آن‌ها در عوض هر ساعت کاری در کشور ایران , معادل پرداخت 30000 تومان در کشورهای اروپایی و آمریکایی است . 

مولفین مطالب وبسایت هم بایستی از نص نوشتاری خیر و خوبی برخوردار باشند . معمولا آنان هزینه ای نزدیک به 20 تومان در عوض هر کلمه و واژه خواهند گرفت . مولفین مطالب به گویش انگلیسی هم چیزی نزدیک به 60 تومان در قبال هر کلمه و واژه خواهند گرفت . 

اطمینان حاصل نمائید که با طراح وبسایت تان , برنامه نویسان , و گردآورندگان مطالب وبسایت تان در رابطه میباشید . یک طراح عالی وبسایت بخوبی می داند چطور یک بازاریابی اینترنتی را در وب سایت تان پیاده سازی نماید تا وبسایت تان بخوبی با موتورهای جستجو گر عمل نماید . 

مخارج برون سپاری عمل چه میزان است؟ 

برای وب سایت هایی با شش کاغذ یا این که تعداد صفحه های کمتر , در هر کجای عالم که باشید , توقع داشته باشید تا هزینه ای نزدیک به 150 هزار تومان را برای پباده سازی قالب , تا یک میلیون و پانصد هزار تومان برای کل وبسایت , گرافیک و مطالب آن بپردازید . برای پروژه های پیچیده خیس که نیاز به تعامل بیشتری بین تارنما و یوزرها خویش دارا هستند , احتمالا رقمی بین 500 هزار تومان برای تنها برنامه نویسی تا 10 میلیون تومان برای کل یک وبسایت بپردازید . 

همینطور مخارج دیگری هم برای شما موجود است مانند مخارج رئیس هنگامی . شما نیاز خواهید داشت تا کل پروژه را هم رئیس نمایید : نوشتن خصوصیات پروژه , زمان برای نوشتن و ارسال نشانی اینترنتی به طراحان وب سایت و موسسه ها , انجام بعضی آزمایشات کیفی و غیره . در بعضی حالات , پی خواهید موفقیت که انجام پروژه بصورت داخلی و اط شیوه کمپانی خویش , کم هزینه خیس از انجام آن از روش برون سپاری خواهد بود . 

به یاد داشته باشید که تمامی مشکلات پول نیست . در شرایطی‌که کمپانی شما , کمپانی معتبری است و اسم مارک شما بر راز زبانها قرار گرفته است , در اینصورت شاید تا بخواهید بطور دور از شوخی از طراحان و موسسه ها دارای اعتبار در پباده سازی وبسایت خویش استفاده فرمایید تا مطمئن گردید مارک شما , لطمه ای نخواهد روئت کرد . 
مخلص صحبت 

تصمیم بر رمز آنکه از یک طراح ماهر برای پباده سازی وب سایت خویش استفاده نمایید یا این که آنکه خویش مبادرت به پباده سازی آن کنید , بسته به مهارت های شما , زمان فراغت شما , میزان دارایی و تصمیم آخرین و رغبت خودتان دارااست . 
<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3216.208415546944!2d59.594443715489156!3d36.28299260434094!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x3f6c913ae2988767%3A0x9bb53a655a55e550!2sOn5!5e0!3m2!1sen!2sir!4v1503767608928" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>