پباده سازی وبسایت با جوملا ( Joomla )
جوملا ( Joomla ) بعد از وردپرس دومی سیستم مدیر محتوای دوستداشتنی در پباده سازی وبسایت <a href="https://www.on5.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/">طراحی سایت در مشهد</a>به شمار می رود . تجهیزات جوملا برای پباده سازی سایت‌هایی در بعدها میانگین و متمایل به بزرگ دلخواه است . پورتال‌های سازمانی , سایت‌های شرکتی , سایت‌های پزشکی و سایت‌ها خبری از گزینه‌هایی می‌باشند که میتوانند با جوملا پباده سازی و پیاده‌سازی شوند .

پباده سازی تارنما با جوملا

از ویژگی‌های با اهمیت در هنگام پباده سازی وب سایت با جوملا تجهیزات شایان توجه برای گزینش سطح های دسترسی است که می تواند در نیازهای سازمانی برای تعریف مرحله قابلیت‌های جان دار برای هرکدام از یوزرها مورد استفاده قرار بگیرد . در نگارش‌های تازه جوملا مدیر دسترسی‌ها بیش تر از پیش بسط یافته و قابلیت گزینش دسترسی‌های مدیران هم تغییرات قابل توجهی یافته است .

تجهیزات جوملا

جوملا محیط مدیریتی دوچندان توسعه یافته با تجهیزات فراوان متنوعی را در اختیار مصرف‌کننده قرار میدهد . قابلیت تولید صفحه های تازه , منوهای تازه و دستکاری و تغییر‌و تحول نمای حساس تارنما از تجهیزات بخش مدیر جوملا می باشند .

تجهیزات پباده سازی وب سایت با جوملا
جوملا برای تولید صفحه‌ی مهم وب سایت از مفاهیمی به اسم کامپوننت و ماژول استفاده مینماید . کامپوننت هسته‌ی مرکزی هر برگه است که محتوای با اهمیت هر ورقه را تشکیل میدهد و ماژول تجهیزات مازاد است که در حاشیه‌ی مسئله اساسی قرار می گیرند . قابلیت عوض کردن کامپوننت‌ها و ماژول‌ها در محیط رئیس جوملا در کنار قابلیت و امکان انتخاب دسترسی برای هر قسمت , از ویژگی‌های فراوان اثرگذار جوملا است که سبب ساز شده بخش اعظمی از یوزرها آن را تحت عنوان ابزاری برای توسعه‌ی وبسایت‌های خویش برگزینند .
افزونه‌های جوملا

جوملا دارنده هزاران افزونه‌ی مجانی و تجاری است که در توسعه‌ی یک وب سایت سازمانی و شرکتی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند .
علاوه بر افزونه‌های مو جود قابلیت توسعه‌ی افزونه‌های نو برای رفع نیازهای صاحبان سایت‌ها آماده است . پباده سازی قالب‌های جوملا بسته به محاسبه کسب‌ و فعالیت و مخلوط و ساختار فنی در کنار نیازهای هنری جانور در گستره‌ی بزرگی قابل اجرا است .

پباده سازی وب سایت با جوملا سبب ساز می گردد دسترسی به مجموعه‌ی بزرگی از افزونه‌ها امکان‌پذیر شود در سود افزودن تجهیزات تازه در آتی با احتمال بیشتری به سادگی قابل اجرا خواهد بود .
به روزرسانی جوملا

جوملا به طور منظم به‌روزرسانی می شود . به روزرسانی سایت‌های پباده سازی شده با جوملا و همینطور افزونه‌های مو جود در آن به آسانی در بخش مدیر و با انجام تعدادی کلیک به انجام می رسد . در به روزرسانی‌های تازه اشکال‌های قبلی برطرف میگردند و تجهیزات جدیدی به سیستم افزوده می شود .
پباده سازی تارنما تعدادی زبانه با جوملا

پباده سازی وبسایت با جوملا در هنگام نیاز به سایت‌هایی یک سری زبانه از گزینه‌های دلخواه به شمار میرود . مطالب , ماژول‌ها , منوها و اکثری دیگر از بخش‌های جوملا قابلیت و امکان سفارشی سازی برای زبان‌های مختلف را دارا هستند . جوملا همینطور قابلیت تغییر و تحول آدرس زبان‌های گوناگون را دارا است و به همین جهت گزینه‌ای عالی در هنگام تولید سایت‌های دو و تعدادی زبانه به شمار می رود .
سایت‌های یکسری زبانه با جوملا در بخش محتوا , گزینه‌هایی در اختیار استفاده کننده قرار میدهند که گزینش میکند مطالب نو به زبانی خاص یا این که برای همه زبان‌ها دردسترس باشند .

برای کسب داده ها بیشتر در خصوص پباده سازی وبسایت چندزبانه مقاله «طراحی وب سایت دوزبانه و چندزبانه» را مطالعه نمائید .
سئو جوملا

جوملا امکاناتی پیش‌فرض برای دستیابی به سئو یا این که بهینه‌سازی موتورهای کاوش در اختیار یوزرها قرار می دهد . به خصوص افزونه‌ی K2 ویژگی‌های مفیدی در تولید صفحاتی با اصول سئو در خویش جای داده است . علاوه بر این مورد ها , افزونه‌های مجانی و تجاری دیگری هم برای بهبود حالت سئوی سایت‌های پباده سازی شده با جوملا وجود دارا‌هستند که برای بهبود شرایط سئو تارنما جوملایی قابل استفاده می‌باشند .
امنیت جوملا

جوملا و علی الخصوص بعضا افزونه‌های آن که به وسیله توسعه‌دهندگان دیگر ساخت شده‌اند , در گذر زمان آسیب‌پذیری‌های زیادی را تجربه نموده است . اینک با قبل زمان و برطرف شدن بخش اعظمی از این آسیب‌پذیری‌ها , هم‌اکنون جوملا از امنیت خیر و خوبی شامل است . تضمین امنیت کافی در پباده سازی سایت‌های جوملایی به تخصص توسعه‌دهندگان , افزونه‌های مستعمل , استفاده از روش‌های حفاظتی علاوه بر تجهیزات پیش‌فرض و همینطور به‌روزرسانی مداوم از نکاتی است که میتواند یک وب سایت جوملای با امنیت قابل پذیرش را دردست یوزرها قرار دهد .
جوملا و رابطه با بقیه سیستم‌ها

جوملا به دلیل گستردگی استفاده و قدمتی که داراست , رابطه خیر و خوبی با بخش اعظمی از سیستم‌های جان دار دارااست . پباده سازی مغازه اینترنتی , انجمن‌های رای زنی , پشتیبانی آنلاین , تیکتینگ و بخش اعظمی سیستم‌های دیگر .
همینطور همان طور که گفته شد , برای اکثری از کاربردهای همگانی فردی و سازمانی , افزونه‌های توسعه و گسترش پیدا کرده‌اند که نیازهای جان دار را در هسته‌ی جوملا مخلوط می کنند و نیازها با استفاده از افزونه‌های داخلی جوملا به سادگی برطرف می گردند .

پباده سازی تارنما جوملا تا حد متعددی تضمین می‌نماید که برقراری رابطه با بقیه سیستم‌ها یا این که با استفاده از افزونه‌های از پیش فراهم یا این که با برنامه‌نویسی افزونه‌های تازه به طور سفارشی , امکان‌پذیر خواهد بود .
پباده سازی دکان اینترنتی با جوملا

یک سری افزونه‌ی گوناگون برای پباده سازی دکان اینترنتی با جوملا وجود دارا‌هستند . با این وجود به دلیل کارایی خیر چندان دلخواه این افزونه‌ها , استفاده از آن سفارش نمی شود . در هنگام تولید سایت‌هایی که می‌بایست تجهیزات فروشگاهی داشته باشند , استفاده از سیستم‌های شبیه نظیر ووکامرس یا این که سیستم‌هایی که مغازه هسته‌ی مرکزی آن است مثل پرستاشاپ و مجنتو گزینه‌های بهتری میباشند . همینطور قابلیت و امکان پباده سازی فروشگاه‌های سفارشی بسته به نیازهای جانور آماده است .
جوملا برای چه کاربردهایی مطلوب است؟

ارائه یک جواب جامع برای این پرسش ممکن نیست . با این وجود در هنگام پباده سازی وب سایت هایی که بخش‌های متعددی دارا‌هستند و یوزرها متعددی هم سازه است در آن به عمل بپردازند مثل سایت‌های شرکتی و پباده سازی پورتال‌های سازمانی جوملا گزینه‌ای دلخواه است . جوملا در بخش مدیر دسترسی‌ها سیستم قدرتمندی داراست و در هنگام مواجهه با حجم بسیار یوزرها , قابلیت‌های مفیدی را در اختیار مدیران وب سایت قرار می دهد .

پورتالطراحی تارنما با جوملا برای تولید سایت‌های دو زبانه و یکسری زبانه گزینه‌ای دلخواه به شمار می رود .
تعیین درست و با خطای کم در اکثری موردها نیازمند تجربه و علم است . برای گزینش درست با ما تماس حاصل نمایید . کارشناسان ما در روکاوب , با در اختیار داشتن تجربه‌ی پیاده‌سازی گونه های سایت‌ها با CMSهای متعدد , مشاوری خبره برای شما خواهند بود .
پباده سازی قالب مخصوص جوملا

سیستم‌های مدیر محتوا دارنده تعداد متعددی قالب‌های مهیا هم می باشند که می توانند سرعت ساخت یک وبسایت را به بیشترین حد ممکن برسانند . البته از سوی دیگر معایبی را با خویش به همراه دارا‌هستند . کاهش سرعت و اثر منفی روی سئوی وبسایت مهمترین عیب قالب‌های فراهم در پباده سازی تارنما می‌باشند . علاوه بر این قالب‌های فراهم به رنج قابل تغییر و تحول می‌باشند و سفارشی‌سازی آنان با نیازها زمان‌بر و طاقت فرسا است . روکاوب برای دستیابی به شایسته ترین نتایج ممکن علی الخصوص در سئو وبسایت , قالب‌های سفارشی و منحصر را برای مشتریان فراهم می نماید .
پشتیبانی وبسایت جوملا

به عوارض گوناگون شاید تارنما خویش را با استفاده از جوملا در پیشین پباده سازی کرده باشید و برای پشتیبانی , محافظت , به‌روزرسانی و توسعه‌ی آن نیازمند متخصص ها این سیستم مدیر محتوا باشید . روکاوب آمادگی داراست این سرویس ها را کیفیت عالی مقاله و ارزش منصفانه به شما ارائه کند .

برای کسب داده ها بیشتر مقاله «پشتیبانی وبسایت جوملا» را مطالعه کنید .
هزینه پباده سازی وب سایت با جوملا

پباده سازی وب سایت با جوملا و بقیه سیستم‌های مدیر محتوا مثل وردپرس و دروپال در مقایسه با پباده سازی تارنما مخصوص و سفارشی هزینه‌های کمتری دارااست . به دلیل این‌که بخش اعظمی از عملکردهای ما یحتاج در سایت‌های شرکتی و فردی از گذشته در جوملا مندرج شده‌است , زمان آماده‌سازی تارنما با این سیستم کمتر و در سود هزینه‌ی آن هم کمتر است . برای برآورد ظریف هزینه پباده سازی وبسایت با جوملا حتمی است تا نیازمندی‌های پروژه مشخص و معلوم شود و بعد از برآورد زمان مایحتاج , هزینه قابل محاسبه خواهد بود .
پیشنهاد پباده سازی وبسایت با جوملا

در صورتیکه قصد دارید سایتی تازه را با جوملا پیاده‌سازی فرمائید یا این که وبسایت کهن شما که با جوملا پباده سازی شده‌است به تجدید بنا و بهینه‌سازی نیاز داراست حالا با ما تماس حاصل نمایید .<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3216.208415546944!2d59.594443715489156!3d36.28299260434094!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x3f6c913ae2988767%3A0x9bb53a655a55e550!2sOn5!5e0!3m2!1sen!2sir!4v1503767608928" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>
پباده سازی وبسایت و سئو