آزمون نظام مهندسی 
به نقل از خبر نگار مقر خبری وزارت منش و شهرسازی , شب قبل ۴ اسفندماه در تالار به دنیا آمدن نمایشگاه بین‌المللی در مراسم تکریم جایگاه مهندس - مصادف با سالروز به دنیا آمدن دانشمند اهل ایران , خواجه نصیرالدین طوسی - با حضور عباس آخوندی وزیر روش و شهرسازی و معاونان او در حوزه مسکن و ساختمان و همینطور معماری و شهرسازی از خانواده شهید حریق نشان , مهندس علی نظری که در رخداد پلاسکو در هنگام انجام وظیفه جان به جان آفرین تسلیم کرد , تقدیر به کار آمد . 

درین مراسم لوح تقدیری از سمت وزیر شیوه و شهرسازی به مامان و بابا شهید علی نظری یکی‌از مهندسان عضو اداره نظام مهندسی ساختمان استان تهران که یکی حریق نشانان جان‌باخته در اتفاق ساختمان پلاسکو بود , اهدا شد و از این خانواده داغدیده به پاس سرویس ها فرزندشان تقدیر و قدردانی به فعالیت آمد . 

مامان شهید نظری شهید حریق نشان در پشت تریبون با چشمان اشک آلود در حالیکه کادر عکس فرزند شهید خویش را در دست داشت روز مهندس را به جامعه مهندس به خصوص مهندسان برنا سرزمین تهنیت خاطرنشان کرد . 

گفتنی است در اهدای لوح تقدیری که به وسیله وزیر رویه و شهرسازی به خانواده شهیدنظری اهدا شد علاوه بر حامد مظاهریان نائب رئیس مسکن و ساختمان وزیر رویه و شهرسازی و غالب حناچی نائب رئیس معماری و شهرسازی وزیر رویکرد و شهرسازی , فرج الله رجبی مدیر اداره نظام مهندسی استان تهران و حسن قربانخانی مدیریت اداره نظام مهندسی استان تهران هم حضور داشتند و خانواده شهید علی نظری در بین اشک‌ها و تشویق‌های حاضران هم‌نشینی شدند . /