بوتاکس صورت با این روش های ارگانیک و خانگی
<a href="https://ar.drazarnoush.com">تجمیل الانف</a> 
بوتاکس صورت با این روش های ارگانیک و خانگی 

بوتاکس صورت با روش های ارگانیک و خانگی را پیرو این مقاله از کشور ایران ناز به شما یادگرفتن میدهیم . 

بوتاکس ارگانیک پوست صورت با توت ها 
اشکال توت اعم از توت خارجی , تمشک و توت سیاه با رویا رویی با رادیکال های آزاد که به پوست جراحت میرساند , سبب ساز برنا ماندن و شادابی پوست می‌شود . افزون بر آن در ساخت کلاژن در پوست هم نقش دارااست . 

بوتاکس ارگانیک پوست صورت با لوبیا 
به تن در ساخت اسید هیالورونیک امداد می نماید ; اسیدهیالورونیک از پیدایش چین و چروک در صورت و علایم پیری در بخش های دیگر تن پیش گیری می نماید . برای محافظت شادابی پوست می بایست لوبیا مصرف نمائید . 

بوتاکس ارگانیک پوست صورت با فلفل تند 
بی نیاز از ویتامین است و فرآیند تکوین کلاژن را در پوست تحریک می نماید . همینطور بی نیاز از ویتامین ها ی متفاوت و مواد معدنی است . از آن جا که در حین پخت خواص خویش را از دست می‌دهد , فلفل را به سالاد بیشتر نمائید . 

بوتاکس ارگانیک پوست صورت با دانه سویا 
بی نیاز از هورمون های گیاهی است که تحت عنوان آنتی اکسیدان کار می نماید و براین اساس به ساخت کلاژن در پوست امداد می نماید . با مصرف سویا مواد سمی وآنزیم هایی که منجر پیری میگردد از پوست دفع می گردد . 

بوتاکس ارگانیک پوست صورت با سیر 
بی نیاز از سولفوراست و به ایجاد کلاژن در پوست امداد می نماید . سیر دربردارنده ماده کلاژن ساز دیگری هم به اسم اسید لیپوئیک و تورین است که به تن در ترمیم کلاژن مجروح امداد می نماید . 

بوتاکس ارگانیک پوست صورت با طالبی 
میوه ای بی نیاز از ویتامین A است که با تولید کلاژن سبب ساز شادابی و تازگی پوست می گردد . 

بوتاکس ارگانیک پوست صورت با سبزی های قرمز‌رنگ 
چغندر قرمز‌رنگ , فلفل , گوجه خارجی و … بی نیاز از آنتی اکسیدانی به اسم لیکوپن است . این مواد غذایی همه مواد سمی را از پوست دفع می نماید و براین اساس منجر ایجاد کلاژن می گردد . همینطور این سبزی ها از پوست در قبال جراحت نوروفروغ آفتاب هم مراقبت می نماید . 

بوتاکس ارگانیک پوست صورت ماهی سالمون 
این ماهی بی نیاز از اسیدهای چرب امگا - 3 است که به تن در ساخت کلاژن والاستین امداد می نماید . این دو ماده با بالا رفتن سن منجر محکم شدن و برنا سازی پوست میشود . مصرف هفته ای یک توشه ماهی قزل آلا , ماهی بدن و سالمون , به مراقبت شادابی پوست یاری می نماید . 

استفاده از حمام‌های گیاهی 
به باور درمانگران سنتی یکی‌از شایسته ترین شیوه‌های پیکار با پیدایش چین و چروک‌های ناشی از شور و ناراحتی در معاش استفاده از حمام‌های گیاهی است . این گرمابه ها با تاثیر گذاشتن بر روان تن و راحت کردن آنان و همین طور با آبرسانی ظریف به سلول‌های پوست یاری می‌نمایند تا از میزان زخم وارداتی به سلول‌های پوستی به مرور کم شود . 

از این رو درمانگران طب سنتی گرمابه کردن با عصاره یا این که اسانس گیاهان دارویی نظیر عصاره گل رز , عصاره اسطوخودوس , عصاره بادام شیرین , عصاره گل پامچال و عصاره لیمو یا این که روغن آواکادو را یک توشه در هفته و به مقطع ۳۰ دقیقه به مراجعان خویش سفارش مینمایند . این گرمابه موجب ترمیم بافت‌های کم آب و سلول‌های آسیب‌دیده می گردد . 

بوتاکس پوست صورت با ماسک ارگانیک 

ماسک سبز رنگ لوتئین 
در‌حالتی که حس می کنید وقت آن رسیده تا برای از بین بردن چین و چروک پوست صورتتان به بوتاکس پناه ببرید , خوبتر است از این تصمیم دست بکشید و این ماسک سبز رنگ لوتئین راامتحان فرمایید , به این دلیل‌که به راحتی و به روش ارگانیک میتوانید پوست را آبرسانی و سفت کرده و چین و چروک های آن را از بین ببرید . 

ماسک پیشنهادی خواص ضد پیری داراست که نتایج مطلوبی را برایتان خواهد داشت . همینطور ماسک لوئتین سبز با اثر برنا کنندگی در مقایسه با دیگر درمان‌های خانگی به صورت فوق‌العاده فعالیت کرده به گونه ای که اثرات آن با سرعت بالایی قابل مشاهده خواهد بود . 

مواد حتمی برای تهیه و تنظیم این ماسک : 
200 گرم اسفناج 
200 گرم کلم پیچ سبز 
یک چهارم فنجان روغن زیتون 
یک چهارم فنجان خامه ترش 

روش تهیه و تنظیم : 
اسفناج و کلم پیچ را باطن ظرفی ریخته و پاره ای آن را بپزید . به گونه ای که قابل انعطاف شود پاره ای به آن آب بیشتر کرده و باطن ترکیب کن بریزید آن‌گاه به آن روغن زیتون و خامه ترش افزوده و دوباره ادغام فرمائید تا مخلوطی یک پارچه حاصل شود . 

روش استفاده 
پیش از مصرف این ماسک پوست صورت و گردن را به طور کامل منزه نمایید اذن دهید که ماسک به دوران 8 دقیقه بر روی پوست بماند تا عالی کار نماید . بعد دوبار صورت خویش را یکبار با آب گرم و برای توشه دوم با آب سرد بشویید با این فعالیت منافذ پوستی شما تماما بسته می‌شود مصرف دوبار در هفته از این ماسک پوست شما‌را محکم و قشنگ میکند . خوبتر است باقی‌مانده این ماسک را در آب یخچال فریزر نگه داری فرمائید . 

مواد دارای اهمیت و مهم این ماسک ویتامینE , اسید لاکتیک و لوتئین می باشد که خواص جوان‌سازی را بدین ماسک می دهند . 

لوئین آنتی اکسیدانی حاذق می باشد که از پوست در قبال رادیکالهای آزاد مراقبت می کند و در برگهای سبز صیفیجات به فراوانی یافت می گردد . 

همینطور این مواد قابلیت و امکان ارتجاعی پوست را تا 68 درصد و بهبود آبرسانی پوست را 82 درصد ارتقا می‌دهد . 

روغن زیتون هم تحت عنوان آب رسان و تغذیه پوست و موی کاربرد فراوانی دارااست همینطور دربردارنده اسید لاکتیک میباشد که به زیبایی و تندرست پوست یاری می کند . 

واجب است بدانید که به هنگام مصرف این ماسک به هیچ وجه در معرض آفتاب قرار نگیرید به این دلیل که آلرژی پوستی را ارتقا می‌دهد .<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3215.807387193495!2d59.57782241480433!3d36.29272318005622!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x3f6c916e8c2f5d65%3A0x4b36b2ccd776a6c9!2z2KzYsdin2K0g2b7ZhNin2LPYqtuM2qkg2K_aqdiq2LEg2KfZhNmH2KfZhSDYotiw2LHZhtmI2LQ!5e0!3m2!1sen!2sfr!4v1504509134023" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>