نگهداری از پوست با روش اشخاص دارای اسم و رسم
<a href="https://ar.drazarnoush.com">تجمیل الانف</a> 
به گزارش جمهوری اسلامی ایران ناز با بعضی تکنیک های موثرمی توانید سالم و شادابی پوستتان محافظت فرمایید و از پیدایش چروک و مشکلات گوناگون در آن پیشگیری نمائید دراین باره از بعضا بازیگر های دارای شهرت سوالاتی پرسیده ایم و روش های آنان‌را برای محافظت تندرست پوستشان جویا شده ایمتکنیک‌ها و راه‌حل‌های اکثری برای زیباتر کردن پوست و گیسو موجود هست . بعضی از این روش‌ها از نگاه علمی اثبات شده‌اند و بعضا دیگر با این که تاثیری در تندرست و زیبایی پوست ندارند 

گویش به لهجه چرخیده‌اند و شرکت‌های تجاری بهداشتی - آرایشی نیز از آن سوء‌استفاده و محصول ها متفاوتی را وارد بازار کرده‌اند . هنرپیشه‌ها بخشی از کسانی می باشند که شادابی و تندرست پوست و موی برایشان اهمیت ویژه‌ای دارااست . درین مقاله , از گویش هنرپیشه‌ها بخوانید که برای شادابی پوستشان از چه تکنیک‌هایی یاری گرفته‌اند؟ متخصصین هم در‌پی درباره با علمی و موءثر بودن یا این که نبودن این روش‌ها راهنمایی‌تان می کنند . 

جنیفر آنیستون : اینجانب از کرم جلبک دریایی غنی‌شده با مواد معدنی استفاده می‌‌کنم . اگر‌چه با ارتقاء سن موهایم نازک و کم‌پشت شده ولی کماکان سلامت , بلند و زیباست . برای داشتن موهای قشنگ از برس چوبی ارگانیک روزی 3 توشه استفاده می کنم تا به خونرسانی خوب تر در حیطه ریشه موهایم یاری کنم . برای داشتن پوستی واضح , روشن و فارغ از چین و چروک و لک از کرم جلبک دریایی غنی‌شده با مواد معدنی و کرم ضدآفتاب با SPF 15 استفاده می کنم 

تا از پیدایش لک ناشی از اشعه ماورای بنفش خورشید پیشگیری شود . از ریمل تقویت‌کننده و ترمیم‌کننده استفاده می کنم و برای مراقبت زیبایی لب کرم مرطوب‌کننده و نگهدارنده لب مصرف می کنم . همینطور نصف قاشق چایخوری شکر را با تعدادی قطره آب ترکیب میکنم و با مسواک آن را روی پوست لب میزنم و لایه‌برداری سطحی میکنم . برای از بین بردن تیرگی زیر دیده کرم مرطوب‌کننده منحصر به دور دیده می زنم و از کمپرس سرد نیز برای کاهش التهاب دیده امداد میگیرم . 

پاک‌کننده‌هایی بر مبنا روغن اسطوخودوس , بابونه و ویتامین C برای پاک سازی پوست , پاک کردن پیرایش و قابل انعطاف و لطیف نگه‌داشتن پوستم استفاده میکنم . 2 . کریستین دانست : اینجانب گذشته از خرید تولید ها آرایشی , محتویات آن را به توجه می خوانم . پوست سفیدی دارم و مجبورم تروتمیز از کرم‌پودر استفاده ‌کنم و به یاری آن سیاهی و کبودی زیر دیده و لک‌ها را پوشش ‌دهم . برای موقعیت دادن به چشم‌ها مدام ریمل مشکی حجم‌دهنده استفاده میکنم . 

محافظت از پوست با روش اشخاص دارای شهرت 

اینجانب مدام نسبتاً پیرایش یا این که گریم به صورتم دارم و به همین جهت پوستم نیازمند محافظت است . تلاش می کنم تولید ها آرایشی بیو یا این که ارگانیک بخرم و حتما قبلی از خرید فهرست ترکیبات را بررسی می کنم . طرفدار روغن‌های ارگانیک مانند آرگان هستم . سالم موهایم نیز برایم حیاتی است . همیشه شیوه بستن موهایم را تغییر‌و تحول میدهم چون بستن یک صورت موی قادر است ادله ریزش گیسو منطقه‌ای باشد . خلل حساس اینجانب در نقاشی کردن موست . 

با این که میدانم رنگ موی برای سالم گیسو زیان آور است , به محض این‌که ریشه موهایم درمی‌آید آنها‌را رنگ می کنم . درضمن شیدا اسپری‌های حجم‌دهنده گیسو هستم . 3 . اوا مندس : اینجانب سیگار را به خاطر پوستم ترک کردم . اعتراف میکنم که تا قبل از این سیگاری بودم و سیگار تاثیرات مخربی روی موی و پوستم داشت و به همین علت آن را ترک کردم . هنوز عادات زیبایی بدی دارم که یکی آن ها خوابیدن با پیرایش است و کارایی دارم آن را نیز ترک کنم . 

عیب دیگرم استفاده ناکافی از مرطوب‌کننده‌هاست که تاثیر منفی آن با گاز روی پوستم نمایان می شود . در حفظ از پوست و گیسو , نگهداری از ابرو‌ها برایم اهمیت متعددی دارااست و عملکرد می کنم تا جای ممکن آن ها را پرپشت نگه دارم و خط ارگانیک آن‌ها‌را مراقبت کنم . در صورتی 2 ساعت زمان داشته باشم , مسلما دوش می گیرم و موهایم را با روغن نارگیل چرب می کنم . 4 . ولی واتسون : اینجانب برای کاهش عارضه ها پوستی گریم از روغن اسطوخودوس استفاده می کنم هنگامی رمز صحنه هستم , 

گریم و آرایش و پیرایش دارم . بیرون از ساعت عمل همت میکنم به پوستم مجال تنفس بدهم . معمولا فقط یک کرم مرطوب‌کننده , چرب‌کننده لب و در غایت خط دیده قهوه‌ای ارگانیک و ریمل دارم . برای کاهش شدت زخم به پوست هنگام پاک کردن گریم و آرایش و پیرایش , از یک حوله مرطوب گرم آغشته به روغن اسطوخودوس استفاده می کنم . 5 . آنجلینا جولی : اینجانب کرم خاویار و تولیدات بیو استفاده می کنم تا جای ممکن کم پیرایش میکنم و عشق و علاقه خاصی به مواد آرایشی بیو دارم . 

اهمیت خاصی به حفظ از موهایم می ‌دهم و از شامپو و رنگ موهایی استفاده می کنم که بیو می‌باشند و تا جای ممکن سعی می کنم زخم کمتری به موها رسد . برای مراقبت از پوست , کرم خاویار استفاده میکنم . خاویار بی نیاز از امگا3 است و چربی عالی و پروتئین بالایی داراست و منجر شفافیت پوست می گردد و از افتادگی آن جلوگیری میکند . 

حفظ از پوست با روش اشخاص دارای اسم و رسم 

کریستین اسکات توماس : اینجانب برای رفع تیرگی زیر چشم‌هایم کپسول امگا3 میخورم بعداز خزینه یک لایه قطور کرم مرطوب‌کننده روی پوستم می‌زدم . اهمیت ویژه‌ای نیز به پاک کردن آرایش و پیرایش صورتم می ‌دهم . شیرپاک‌کن را با روغن بادام ادغام میکنم و روی صورتم می زنم . بعد از آن صورتم را می‌شویم و از کرم مرطوب‌کننده استفاده می کنم . 

زیر چشمانم گود رفته و سیاه است که برای معالجه آن کپسول امگا3 می خورم . 7 . استرید فریزبی : اینجانب پوست حساسی دارم و تولیدات آرایشی‌ام را تغییر‌و تحول نمی‌دهممعمولا در روز پیرایش نمیکنم تا پوستم تنفس نماید . متاسفانه سیگار می کشم و می دانم سیگار برای پوست زیان آور است . 

عملکرد میکنم آن را ترک کنم . اینجانب بسیار هجرت میکنم و پوست حساسی دارم . به همین علت تولیدات آرایشی - بهداشتی‌ام را تغییر و تحول نمی‌دهم . پوست اینجانب استمن فارغ از قرص 10 ساعت در شب می‌خوابم و میدانم این سفارش اقتصادی خوب برای داشتن پوستی شاداب و سلامت است . 

در عین حالا بسیار آب می نوشم و هیچ گاه سوای ضدآفتاب از منزل بیرون نمی شوم . 9 . جسیکا چاستن : اینجانب از بخور گلاب و چای سبز استفاده می‌کنممن شیدا بخور گلاب برای پوست صورتم هستم . بخور گلاب پوست را مرطوب و ذهن را آهسته مینماید . چای سبز مینوشم و شم میکنم به دلیل این‌که بی نیاز از آنتی‌اکسیدان‌هاست , 

تاثیر مثبتی روی پوستم دارااست . 10 . اوا لونگوریا : اینجانب صورتم را کیسه می‌کشم!راز زیبایی و شفافیت پوست اینجانب این است که به مقدار کافی می‌خوابم . از مرطوب‌کننده‌ها تروتمیز استفاده میکنم و عادت دارم صورتم را کیسه بکشم تا به طور عمقی پاک سازی شود . شنیده‌ام این فعالیت شبیه به عبارتی پیلینگ است که پزشکان انجام می دهند .<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3215.807387193495!2d59.57782241480433!3d36.29272318005622!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x3f6c916e8c2f5d65%3A0x4b36b2ccd776a6c9!2z2KzYsdin2K0g2b7ZhNin2LPYqtuM2qkg2K_aqdiq2LEg2KfZhNmH2KfZhSDYotiw2LHZhtmI2LQ!5e0!3m2!1sen!2sfr!4v1504509134023" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>