روش ارگانیک و ارزان برهنه کردن مو وز
<a href="https://ar.drazarnoush.com">تجمیل الانف</a> 

در‌صورتی‌که شما نیز نقص‌ ریزش شدید موی و موهای وز و نازک آسیب پذیر دارید این مقاله از کشور‌ایران ناز را از دست ندهید به دلیل آنکه ما برای شما روش معالجه موهای شوره دار و همچنین روش ارگانیک و ارزان صاف کردن موی را جمع آوری کرده ایم . 

مو راز نقش مضاعف بالایی در میزان زیبایی هر شخص داراست . به نقل از جمهوری اسلامی ایران ناز بعضی زمان ها موهای ما مشكلات كوچكی دارا هستند ولی همین مشكلات كوچك , سبب می‌شود موها به‌خوبی شرایط نگیرند و زیبایی همیشگی خویش را نداشته باشند , به‌تدریج كسی برای اینگونه مشكلات كوچك به پزشك مراجعه می‌كند , بنابراین پی بردن 

منش حل‌های خانگی می‌تواند بسیار كمك‌كننده باشد , كافی است نگاهی به وسایل و مواد داخل آشپزخانه خویش بیندازید تا ماسكی عالی برای موهای‌تان بسازید . ماسك‌هایی كه هیچ‌گونه ماده شیمیایی در آن ها وجود و ابدا دلایل جانبی ندارند . 

چیزهاییکه « وز» گیسو را از بین می موفقیت 

هیچ‌چیز بدتر از وز كردن موها نیست ولی منش حل‌های ساده‌ای موجود است كه می‌توانید تا حد زیادی از وز شدن موهای‌تان جلوگیری كنید . 

آب گازدار : 

در شرایطی‌که معمولا ترجیح می‌دهید برای خشك كردن موهای‌تان از سشوار استفاده نكنید و دوست دارید موهای‌تان به‌صورت طبیعی خشك شود و درصورتی که موهای شما به دلیل رطوبت وز می‌كنند , یك روش عالی برای جلوگیری از این وز , استفاده از آب گازدار است , كافی است در خزینه بعداز این نظیر همیشه موهای‌تان را شستید و آبكشی كردید , در پایان یك‌بار موهای‌تان را با آب گازدار آبكشی كنید . 


سركه سیب : 

یك راه‌حل طبیعی مؤثر دیگر برای جلوگیری از وز موها , استفاده از سركه سیب است , فرآیند استفاده از این راه و روش نیز خیلی شبیه استفاده از آب گازدار است یعنی در خزینه نظیر همیشه موهای‌تان را بشویید و در انتها مقداری مساوی آب و سركه سیب را با نیز ترکیب كنید و موها را با آن آب بكشید . 

ماءالشعیر : 

در حالتی‌که موهایی فر و همیشه با وضعیت دادن آنان مشكل دارید , یك چاره عالی استفاده از ماءالشعیر است , ماءاشعیر فر موهای شما‌را اثبات نگه می‌دارد تا موهای شما وقتی خشك می‌شود نیز مانند زمانی باشد كه خیس است . كافی است تمام موها را به آن آغشته كنید . 


نرم‌كننده طبیعی : 
یك فرمول ویژه برای قابل انعطاف كردن و وضعیت دادن موهای خشك شما . 1فنجان مایونز را با نصف یك عدد آووكادو له شده ادغام كنید و آن‌قدر بزنید تا وضعیت چسبی پیدا كند , این ادغام را به موهای‌تان بمالید آن‌گاه موها را با یك كلاه پلاستیكی و با یك حوله داغ روی آن را بپوشانید , حدود 02 دقیقه شکیبایی كنید آن گاه موها را آب بكشید , برای نتیجه خوبتر هفته‌ای یك‌بار این كار را تكرار كنید . 


روغن زیتون و نارگیل : 

این روغن‌ها برای پیکار با وز بهترین دوستان خوب شما میباشند . برای این‌كه موهای شما خیلی چرب به‌نظر نرسد میزان كمی از این روغن‌ها را كف دست‌تان بریزید بعد میان موهای‌تان بمالید . 


صاف‌كننده‌های سرامیكی : 

در شرایطی که می‌خواهید موهای‌تان را با اتو صاف كنید , اتویی تعیین كنید كه صفحه‌های سرامیكی داشته باشد . 


تخم كتان : 
مقداری تخم كتان را در یك كاسه آب بگذارید و اذن دهید حدود 5 روز باقی بماند بعد با پنبه این مایع را به پوست كف راز بمالید . 


حنا : 

هنگام استفاده از این روش باید حسابی حواس‌تان را عده كنید زیرا همانگونه كه خودتان می‌دانید , حنا ماده‌ای رنگ‌دهنده است , استفاده از حنای سوای رنگ می‌تواند تا حد زیادی این مشكل شمارا حل كند , پودر حنا را در یك ظرف آب داغ بریزید بعد از آن چندین قطره آب لیمو یا ماست به آن طولانی تر كنید . بعد این ادغام را به موهای‌تان بزنید و بگذارید دست کم 1 ساعت روی موها باقی بماند . 4 هفته اولیه هفته‌ای یك‌بار از این ترکیب استفاده كنید آن‌گاه 2 هفته یك‌بار , تا نتیجه را ببینید . 


انرژی دادن : 
هر روز حدود 10 دقیقه به‌گونه‌ای دراز بكشید كه سرتان پایین‌تر از تن باشد , این وضعیت خوابیدن , سبب می‌شود خون بیشتری وارد رمز شما شود . موها را از پشت گردن در سمت بالا کتف كنید با این كار به ریشه‌های ضعیف شده موها انرژی می‌دهید و تا حدی از ریزش آن ها جلوگیری می‌كنید . یك چاره عالی برای از بین بردن وز موها استفاده از سركه سیب است كافی است مقداری سركه سیب را با آب ادغام كنید و موهای‌تان را با آن آبكشی كنید . 


برای تقویت موها چه كنیم؟ 

ماسك زرده تخم‌مرغ : 

یك عدد زرده تخم‌مرغ را با 2 قاشق غذاخوری روغن كرچك و یك قاشق غذاخوری پودر ویتامین A ( شما می‌توانید یکسری عدد كپسول ویتامین A را پودر كنید ) ادغام كنید و روی موها بمالید . كمی ریشه موهای‌تان را ماساژ دهید و بگذارید ماسك به‌مدت 2 ساعت روی موهای‌تان بماند بعد آن‌را با آب ولرم بشویید . این ماسك برای جلوگیری از ریزش گیسو نیز می‌تواند تا حدی مفید باشد . 

سیب‌زمینی : 

یك عدد سیب‌زمینی پوست بكنید و آب آن‌را بگیرید آن گاه 2 قاشق چای‌خوری آب سیب‌زمینی را با 2 قاشق غذاخوری ژل آلوورا و یك قاشق غذاخوری عسل ترکیب كنید و عالی نیز بزنید . با این ترکیب ریشه موهای‌تان را ماساژ دهید , موهای‌تان را با كلاه بپوشانید و بگذارید به‌مدت 2 ساعت روی رمز باقی بماند آنگاه موهای‌تان را با شامپو بشویید . این ماسك را هفته‌ای 2بار استفاده كنید . 

در‌حالتی که می‌خواهید موی براق داشته باشید 

سفیده تخم مرغ : 

4 سفیده تخم مرغ را عالی نیز بزنید بعد از آن روی پوست كف راز بمالید , برای آب كشیدن موهای‌تان اندازه كمی سركه سیب به آب بیش تر كنید . 

شامپو درخشان كننده : 

ژل باطن 4 برگ آلوورا را به همراه یك قاشق عسل به شامپو خویش بیشتر كنید تا شامپویی جادویی برای درخشان كردن موهای‌تان داشته باشید . 

ترکیب كامل : 

مقداری روغن بادام , نارگیل , كنجد آووكادو را با یك قاشق عسل ادغام كنید آن گاه این ادغام را به موهای‌تان بمالید و موها را با یك حوله بپوشانید , حدود یك ساعت حوصله كنید بعد موهای‌تان را بشویید . 

ادغام زیبا كننده : 

3 قاشق غذاخوری عسل را با 4 قاشق غذاخوری روغن كرچك و یك زرده تخم مرغ و مقداری آلوورا را ترکیب كنید , آن‌قدر به نیز بزنید تا ادغام یك دست شود آن گاه این ادغام را به موهای‌تان بمالید و موها را حدود 1 ساعت با حوله بپوشانید . برای رسیدن به نتیجه خوبتر می‌توانید موها را با آب رزماری آبكشی كنید ( برای تهیه آب رزماری تعدادی برگ رزماری را در ظرفی بجوشا نید و از آب آن استفاده كنید ) 


در حالتی‌که شوره دارید 

رزماری : 

این گیاه به باكتری‌ها و قارچ‌ها یورش می‌كند و آنان‌را از بین می‌برد , یك قاشق چای خوری رزماری له شده را درون یك فنجان آب در اکنون جوش بریزید و اذن دهید یک‌سری جوش بزند . آن گاه آن را صاف كنید و روزی یك توشه به موهای‌تان بزنید . 

ادغام آویشن : 

نیم لیتر آب را بجوشانید وقتی آب به جوش آمد1 قاشق غذاخوری رزماری به آن طولانی تر كنید , این ترکیب را حدود 5 دقیقه بجوشانید بعد از روی اجاق‌گاز بردارید آن‌گاه 1 قاشق غذاخوری آویشن به آن بیشتر كنید و حدود51 دقیقه شکیبایی كنید آنگاه این ادغام را صاف كنید , این ترکیب را به موهای خشك بزنید , نیازی به آبكشی نیست . 

لوسیون سیب زمینی : 

5 عدد سیب زمینـی را بپزیـد و پوست آنها را بگیرید و عالی له كنید آنگاه 01 قطره ید , 01 قطره آب لیموترش , نصف قاشق چای خوری روغن بادام و 01 قطره روغن لیمو ( در داروخانه‌ها موجود هست ) به آن طولانی تر كنید , ادغام را در یك شیشه دربسته بریزید و در یخچال نگهداری كنید و هر توشه 51 دقیقه گذشته از شستن این ترکیب را به موهای‌تان بزنید . 

ماسك گیاهی : 

۲ قاشق چای‌خوری اكلیل كوهی و ۲ قاشق چایخوری آویشن را در یك كاسه ریخته و ۲ سوم فنجان آب جوش به آن بیشتر كنید در ظرف را بگذارید و اذن دهید تا به برهه زمانی 02 دقیقه خیس بخورد . بعد آب ادغام را پس از 02 دقیقه بگیرید و باطن بطری بریزید بعد سركه سیب را به آن طولانی تر كرده و نیز بزنید . بطری را در محل خشك و خنك نگهداری كنید . راز خویش را بعداز شستن با شامپو آبكشی كنید . كمی از محلول درون بطری روی راز بریزید و ماساژ دهید . پیشین از خوابیدن در بین دفعات شامپو كردن‌ها , رمز خویش را با مقداری از محلول ماساژ دهید . این‌كار می‌تواند شوره راز را از بین غالب شود . 
<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3215.807387193495!2d59.57782241480433!3d36.29272318005622!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x3f6c916e8c2f5d65%3A0x4b36b2ccd776a6c9!2z2KzYsdin2K0g2b7ZhNin2LPYqtuM2qkg2K_aqdiq2LEg2KfZhNmH2KfZhSDYotiw2LHZhtmI2LQ!5e0!3m2!1sen!2sfr!4v1504509134023" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>